Hakkımızda

Firmamız yapı malzemeleri sektöründe 2015  yılında faaliyete geçmiştir. Islak zeminde Banyo ve Mutfak grubu ürünlerin perakende satış, toptan satış, proje bazında satış ve pazarlamasının, birçok tedarikçiden tedarik yapılarak canlı ve görsel tasarımlı 1000 m2 canlı teşhir alanımızda sergilenen showroom binamızda siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kapalı ve açık 6000 m2 depo alanımız, kaliteli ve sektörde deneyimli çalışanlarımız ile her zaman teknolojik yeniliklerle firmamızı her geçen gün güçlendirmek ve perakende noktalarındaki hizmet kalitesini arttırıcı çalışmaları toplumsal sorumluluk bilinci ile geliştirerek marka imajını yüksek konumlara taşıma hedefindedir. İnsan gücünün organizasyonel gelişim süreci üzerindeki yerini bilerek, bir adım önde olup ve fark yaratmak için, çalışanlarımızı en iyi şekilde destekliyoruz. Ürün geliştirme faaliyetlerini aralıksız sürdürerek her yıl yeni ürünlerini tüketicinin beğenisine sunmayı her zaman kendine ilke edinmiştir.

Misyonumuz
Çalışanlarıyla birlikte sürekli gelişim göstererek; iş yaptığı çevrede, standartlara dayalı olarak sunduğu kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmetlerle güvenilir ve saygın bir kurum olmayı başarmaktır.

Vizyonumuz
Kalite anlayışı, uzmanlığı ve çalışma disiplini ile iş yaptığı partner ve müşterilerinin birlikte çalışmaktan memnuniyet duyacağı; inşaat sektöründe lider bir kurum olmaktır.

Çalışma Değerlerimiz
Dürüst ve güvenilir olmak,
Özgüvene sahip olmak,
Müşteri duyarlılığına sahip olmak,
Takım ruhu ve dayanışmaya sahip olmak,
Sürekli gelişim ve kalite odaklı olmak.